reklam
reklam

Dun ne oldu site hiz testi yaptık

/ 21 Ocak 2020 / 96 / yorumsuz
Dun ne oldu site hiz testi yaptık

Dun ne oldu site hız testi yaptık

Site hız testi

Merhaba arkadaşlar öncelik yeni sitemizde yeni yazı ile başlamak istedim ve burada size dün ne oldu hakkında bilgi vermek istedim. R10 da şöyle bir paylaşım yaptım Webmaster tools hataları düzeltilecek yardım talep ettim ve hemen bana r10 daki webmaster arkadaşlar da mesajlar gelmeye başladı ve en iyisin hangi diye önce karar vermedim ama bana gelen mesaj da şunlar yazıyordu!

Merhaba, kaç adet resim var? Hangi alt yapıyı kullanıyorsunuz sitenizde? Ayrıca bazı limitlere kadar ücretsiz yardımcı olabilirim fakat kaç resim olduğunu bilmem gerekiyor tabi! Ve sonra ben cevap yazarak kendisiyle iletişime geçtim ve bir sonraki mesajı da !

Peki yardımcı olayım, Skype kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız bana Whatsapp’dan yazabilir misiniz ?

site hız test

Hemen sitemiz incelemeye aldı ve sırayla hataları düzeltmeye başladı ve gayet başarılı sonuçlar almaya başladım. İlk aldığım sonuç burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

site hiz test

 

İlk önce masaüstü ayarlarını  yaparak site hız testi başarılı şekilde %100 olarak başladık ve sırayla sorunları çözerek adım adım ileriye doğru sonuçlar takip ederek neler yaptığın merak da ediyordum. Ama işin sırı o arkadaş da saklı olduğunda kendine sormak istemedim. Kısa zaman içinde ikinci güzel haberi geldi ve site hız test mobil sonuçları geldi hemen takip ederek sonuçları kendim inceledim siz de inceleyin.

site hiz testi

Gerçekten de arkadaş bu konuda inanılmaz başarılı dolduğunda ben de dün ne oldu konumuz gereği sizlerle paylaşmak istedim. Eğer siz de site hız test, site hız testi hızlandırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz veya olumlu yorumlarınız bizimle paylaşabilirsiniz. Kaliteli ve başarılı insanlarla çalışma gayet mutluluk verici bir olaydır arkadaşlar. Gelecekten geçmişe dün ve bu gün ne oldu diyeceksiniz arkadaşlar.

Sitemiz hayırlı olsun ilk paylaşım arkadaşlar destekleriniz bizimle paylaşınız.

Benzer Konular